Telefonski imenik in elektronski naslovi

Novak Iva, direktorica02 829 59 45iva.novak@dom-poljcane.si

02 818 58 20
Grm Darja, namestnica direktorice za področje ZNO02 829 59 38darja.grm@dom-poljcane.si



Štule Polonca, strokovna vodja02 829 59 79polonca.stule@dom-poljcane.si



Žula Marko, strokovni sodelavec za javna naročila02 829 59 29marko.zula@dom-poljcane.si



Recepcija, Dom Poljčane02 829 59 20recepcija@dom-poljcane.si



Recepcija, Enota Slovenska Bistrica02 818 58 02recepcijaslb@dom-poljcane.si



Poš Katja, tajništvo Dom Poljčane02 829 59 41info@dom-poljcane.si



Iršič Nina, kadrovske zadeve02 829 59 21nina.irsic@dom-poljcane.si



Rebernik Nina, Tajništvo Enota Slovenska Bistrica02 818 58 00bistrica@dom-poljcane.si

02 829 59 47nina.rebernik@dom-poljcane.si



Kajtna Tanja, socialna delavka Dom Poljčane02 829 59 25tanja.kajtna@dom-poljcane.si



Kopše Jasna, socialna delavka Dom Poljčane02 829 59 26jasna.kopse@dom-poljcane.si



Mohorko Katarina, socialna delavka Enota Slovenska Bistrica02 818 58 03katarina.mohorko@dom-poljcane.si



Zdravnik Dom Poljčane, Mataln medicina02 829 59 46ambulanta@dom-poljcane.si



Zdravnik Enota Slovenska Bistrica, Mladen Keršič02 818 58 16



Lekarna Dom Poljčane02 829 59 76lekarna@dom-poljcane.si



Ljuljđuraj Petar, DMS - koordinacija pomoči na domu041 480 504petarl@dom-poljcane.si



Aleksandra Vegel, vodja OE ZNO Dom02 829 59 61aleksandra.vegel@dom-poljcane.si



Tanja Rebernišek, vodja OE ZNO Dom02 829 59 49tanja.rebernisek@dom-poljcane.si



Košič Helena, DMS Dom Poljčane02 829 59 62helena.kosic@dom-poljcane.si



Kunstek Kristina, DMS Dom Poljčane02 829 59 63kristina.kunstek@dom-poljcane.si



Šurbek Simona, DMS Dom Poljčane02 829 59 27simona.surbek@dom-poljcane.si



Flajnik Zdenka, vodja OE ZNO Enota Slovenska Bistrica02 818 58 11zdenka.flajnik@dom-poljcane.si



Belič Liljana, DMS, vodja OE ZNO Enota Slovenska Bistrica02 818 58 08liljana.belic@dom-poljcane.si



Pauman Korina, DMS, vodja OE ZNO Enota Slovenska Bistrica02 818 58 60korina.pauman@dom-poljcane.si



Franjo Kapelar, vodja ADT tima 
franjo.kapelar@dom-poljcane.si



Frizerka02 829 59 86



Bedenik Matej, vodja Službe za rehabilitacijo02 829 59 40matej.bedenik@dom-poljcane.si



Fizioterapija Dom Poljčane02 829 59 40fizio@dom-poljcane.si



Delovna terapija Dom Poljčane02 829 59 39delovna@dom-poljcane.si



Delovna terapija Enota Slovenska Bistrica02 818 58 53delovnaslb@dom-poljcane.si



Burlak Iztok, vodja Službe za prehrano Dom in Enota031 794 870iztok.burlak@dom-poljcane.si



Kuhinja Dom Poljčane02 829 59 43



Kuhinja Enota Slovenska Bistrica02 818 58 12



Okrepčevalnica Dom Poljčane02 829 59 85



Soršak Daniel, vodja Tehničnih služb02 829 59 72daniel.sorsak@dom-poljcane.si



Vzdrževalci Dom Poljčane02 829 59 44; 031 603 461



Vzdrževalec Enota Slovenska Bistrica031 378 552



Pralnica02 829 59 42



Novak Marija, računovodja02 829 59 66marija.novak@dom-poljcane.si



Gal Ravnjak Maja, računovodja02 829 59 23



Razboršek Marinka, blagajna, obračun pomoči na domu02 829 59 24marinka.razborsek@dom-poljcane.si



Hrovat Ines, obračun oskrbnin in02 829 59 24ines.hrovat@dom-poljcane.si
storitev zdravstvene nege




Pirš Simona, obračun plač, pogodbenega dela02 829 59 22simona@dom-poljcane.si